Kategoriler
Genel

Medyum Yorumları

Medyum Yorumları

Medyumlara yapılan yorumlar doğru medyumlara ulaşmanızı sağlayacak tek yoldur. Ziyaretçilerin her gün Avrupa’dan, Asya dan ve diğer ülkelerden yaptıkları yorumlar sayesinde güvenilir medyumlar ve gerçek medyumlar ile iletişime geçmenin yolu açılmaktadır. Bu konuda sizlerin de yorumları diğer kişiler için çok önemlidir. Yaptırdığınız işlem ve işlemi yapan medyum hakkında yorum yazarsanız diğer ziyaretçiler de bu yorumlardan yola çıkarak işlemlerini doğru medyumlara yaptıracaklardır.

Medyumlara Yapılan Yorumlar

Medyumlara Yapılan Yorumlar

Bu konuda gerçekten büyük bir açık vardır sitelerde. İnsanların gerçek medyumlara ulaşmasını engelleyecek yalan yanlış yorumları alt etmek için sizlerin de sitelere girdiğinizde gerçek yorumlarınızı yazmanızı öneriyoruz. İlla da bir şey yaptırmanıza gerek yoktur medyumlara. Merak ettiklerinizi de yazabilir ve bu konuda diğer ziyaretçilerden bilgi paylaşımı yapabilmektesiniz. Yapılan yorumlar insanları gerçek medyum isimlerine yönlendirecektir. Yaptırdığınız işlemlerin sonucunda yaşadığınız deneyim ve sonuçlar insanların o büyü hakkındaki bakış açısını etkileyecek ve doğru insanlarla işlem yapmalarına vesile olacaktır.

Büyü Yorumları

Büyü Yorumları

Büyülerle ilgili deneyimlemeler adına yapılan yorumlar ziyaretçileri hangi büyü ne için yapıldığına dair yol gösterici nitelik taşır. Mesela Süryani Büyüsü yaptırmış bir kişi bu büyüyü ne için yaptırmış olduğunu ve nasıl sonuç aldığını yorumunda anlattığında bu yorumu okuyan kişinin büyü hakkında bilgi edinmesine vesile olacaktır. Bunu özellikle söylemekteyiz ki sitemizde sahte medyumlara yönelik yapılacak yorumları engelliyor, gerçek kişilerin yorumlarını önemsiyoruz. Bu yüzden direk olarak sizlerden gelen yorumların içeriğindeki medyumların isimlerini diğer kullanıcıların bilmesini istemekteyiz.

Sahte Medyum Hocalara Dikkat

Sahte Medyum Hocalara Dikkat

Bu cümle çok anlam taşımaktadır. Paranıza göz dikmiş kişilerin hazırladığı medyumlara yönelik sahte yorumlar karalama amaçlı da olabilir. Büyü ve Medyumculuk halen gizemini korumakta olan bir bilinmezdir. Bu yüzden inanan sayısının az olmasını fırsat bilen ve büyüler medyumlar hakkında hiç bir bilgi sahibi olmayan insanların kafalarını karıştırarak sahtekarlara yönlendiren bir sürü siteler vardır. Bizim de gayemiz burada öz gerçek ziyaretçilerin yorumlarını yeni ziyaretçilerin görmesini sağlamaktır.

“Medyum Yorumları” için 2 yanıt

Seda Almanya Berlindiyorki:

Ben seda Berlinde yaşıyorum ve bu siteyi merak ettim. Rastladığım en iyi site diyebilirim. Bilgiler ve sayfalar gerçekten iyi anlamda yönlendirmesinden ziyade gerçek bir takım şeyleri görmenizi sağlıyor. Bende medyum ismi arıyordum fakat yeni kurulmuş bir site. Bende çok para kaybettim. Doğru söylüyorlar aslında kaybetsek te paylaşmamız lazım ki burada başkalarının parası yanmasın. Takipte kalıp önerilen medyum isimlerini bekleyeceğim.

Şevval Berlindiyorki:

Bende şimdi gördüm siteyi, Şevval ben. Bende berlinde oturuyorum seda hanım dediğiniz kadar ilgi çekici ve bilgilendirici bir site. Bende çok düştüm tuzağa bende bekliyeceğim bur da yorumları umarım gerçek insanlarla karşılaşırız. Herkese iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir